RAID PULVERIS PRET SKUDRĀM

Produkta veids Pretinsektu līdzekļi
Izcelsme Itālija
Ražotājs S. C. JOHNSON & SON
Tilpums (L) 250 gr.

Produkta apraksts

Lietošanai kā apstrādes pulveri pret skudrām, prusakiem un citiem rāpojošiem insektiem uz virsmām, plaisās un spraugās (iekštelpās un ārpus telpām dzīvojamo telpu tuvumā). Izkaisāms pulveris paredzēts neprofesionālai lietošanai.

Skudru un citu rāpojošu insektu apkarošanai dzīvojamajās telpās un to tuvumā šādos veidos:

  • Lietošana ārpus telpām, lai neļautu skudrām iekļūt mājā, tostarp uzklāšana uz cietām virsmām – durvju sliekšņiem, logu rāmjiem, ventilācijas ķieģeļiem un lieveņiem.
  • Lietošana iekštelpās plaisās un spraugās, lai apkarotu skudras, tarakānus un rāpojošus insektus.

Insekti uzlasīs sīkas pulvera un putekļu daļiņas. Uz dažādām virsmām skudras un prusaki jau pēc 60 sekunžu kontakta ar produktu sāks iet bojā pēc 30 minūtēm. Šis produkts nodrošina pastāvīgu aizsardzību un palīdz novērst atkārtotu invāziju līdz pat 12 nedēļām. To var lietot mājās, pagrabos un sausās platībās ārpus telpām līdzās ēkām, piem., uz celiņiem, lieveņiem. Uzklājiet gar rievām, taciņām, plaisām un spraugām uz durvju sliekšņiem, logu rāmjiem, ventilācijas ķieģeļiem. Lai panāktu maksimālu iedarbību, atstājiet produktu neaiztiktu un sausu. Ja nepieciešams, uzklājiet atkārtoti pēc 12 nedēļām.

Lietošanais norādījumi: Viegli sakratiet iepakojumu, noņemiet vāciņu un sagāziet pudeli slīpi. Lai apstrādātu 1 kvadrātmetra virsmas laukumu, viegli saspiediet pudeli 5 reizes, pārvietojoties apstrādāmās platības virzienā, kopumā uzklājot katram virsmas kvadrātmetram 3,5 gramus. Ar vienu saspiešanu tiek apstrādāti 0,2 m². Lietojot ārpus telpām, maksimālā apstrādes virsma 2 m².

Veiciet specifiskus risku mazināšanas pasākumus. Pirms izmantošanas izlasīt etiķeti. Nedrīkst lietot vietās, kur produkts var nonākt saskarē ar ēdienu, dzīvnieku barību vai ūdeni. Lietot tikai vietās ar labu ventilāciju. Sargāt no bērniem. Apstrādes laikā neļaujiet dzīvniekiem atrasties tuvumā un pēc apstrādes neļaujiet tiem piekļūt apstrādātajām platībām. Pirms ēdienreizēm un pēc produkta lietošanas nomazgājiet rokas. Glabājiet produktu drošā vietā. Pirms apstrādes ar produktu aizvāciet vai apklājiet terārijus, akvārijus un dzīvnieku būrus. Pirms apstrādes ar produktu apklājiet visas ūdens glabāšanas tvertnes. Nedrīkst uzklāt produktu tieši uz dzīvniekiem. Savāciet izbirušo produktu. Ja nepieciešams, pēc produkta lietošanas iekštelpās jāveic sausā uzkopšana, piemēram, ar putekļsūcēju.

Aktīvā viela: Deltametrīns 0,05 % (0,05 g/100 g)

Mājaslapa: https://www.raid.com/en-us

 

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.

Nē, man vēl nav 18 gadi.

Iziet

Jā, man ir vismaz 18 gadi.

Ienākt