RAID MULTI AEROSOLS KUKAIŅU APKAROŠANAI

Produkta veids Pretinsektu līdzekļi
Izcelsme Somija
Ražotājs Oy Transmeri Group Ab
Tilpums (L) 400 ml

Produkta apraksts

Efekīvi apkaro dažādu sugu kukaiņus visā mājā. Apkarošanas līdzekļa iedarbība uz apstrādātajām virsmām saglabājas vairākas dienas. Daudzpusīgs produkts dažādu ar kukaiņiem saistītu problēmu risināšanai.

Lietošana: pirms lietošanas rūpīgi sakratīt. Smidzināšanas laikā turēt iepakojumu vertikālā stavoklī. Aerosolu nevajag novirzīt tieši uz lidojošo kukaini; lai iznicinatu/apkarotu lidojošos kukaiņus, pietiek ar to, ja gaisā tiek izsmidzināts kukaiņu apkarošanas līdzeklis no aerosola. Durvis un logi ir jāaizver. Apstrādes laikā telpā nedrīkst uzturēties citi cilvēki. Uz apm. 30 m3 virsmas aerosols telpā jāsmidzina 8–10 sekundes.
Smidzināšanas laikā aerosols jātur vismaz viena metra attālumā no jutīgam virsmām, piemēram, sienām, tekstīlijām un mēbelēm. Pēc apstrādes telpa ir jāatstaj. Telpa jātur aizvērta 15 minūtes. Pēc tam telpa rūpīgi jāizvēdina. Ātras iedarbības panākšanai apkarošanas līdzeklis jāizsmidzina tieši kukaiņu virzienā. Apkarošanas līdzeklis jāvirza tieši uz telpā iekļuvušajām lapsenēm un citiem kukaiņiem. Produktu nedrīkst izmantot vienā telpā vairākas dienas pēc kārtas.

Nelidojoši kukaiņi: lai apkarotu nelidojošus kukaiņus, piem., prusakus, jāizsmidzina apkarošanas līdzeklis tieši uz tiem. Jāapstrādā arī vietas, kur kukaiņi slēpjas, piem., grīdlīstes, skapji, kā arī starp kanalizācijas un citām caurulēm, ap izlietnēm, aiz grāmatplauktiem un citās vietās. Ja nepieciešams, apstrāde jāatkārto.

Uzmanību! Produktu nedrīkst izsmidzināt ne cilvēku, ne mājdzīvnieku virzienā. Glabāt atstatus no pārtikas produktiem, dzērieniem un dzīvnieku barības. Apstrādes laikā telpā nedrīkst atrasties pārtika, virtuves vai galda piederumi. Neizsmidzināt uz elektroierīcēm, kas atrodas zem sprieguma. Mājdzīvnieku akvarīji, terariji un būri uz apstrādes laiku ir jāaiznes citur vai jāapklāj. Uz apstrādes laiku ir jāaizver akvārija gaisa filtrs. Ražotājs neiesaka izmantot produktu telpās, kur ir mazi berni. Izmantot labi vedināmā vietā.

Mājaslapa: https://www.raid.com/en-us

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.

Nē, man vēl nav 18 gadi.

Iziet

Jā, man ir vismaz 18 gadi.

Ienākt