RAID AEROSOLS SKUDRU UN PRUSAKU IZNĪCINĀŠANAI

Produkta veids Pretinsektu līdzekļi
Izcelsme Somija
Ražotājs Oy Transmeri Group Ab
Tilpums (L) 0,300

Produkta apraksts

Skudru un citu nelidojošu kukaiņu apkarošanai iekštelpās patērētāju lietošanai. Lietošana citiem mērķiem un neatbilstoši lietošanas pamācībai ir aizliegta.
Lietošana: pirms lietošanas rūpīgi sakratīt. Turēt iepakojumu vertikālā stāvoklī. Vērst smidzinātāju uz apstrādājamo
virsmu un nospiest uzgali ar vienmērīgu spēku. Apstrādāt nelidojošo kukaiņu pārvietošanās ceļus, vietas, kur tie slēpjas, piemēram, skapjus, atkritumu tvertnes, logus un durvju ailes, plaisas un rievas. Ilgstošas ietekmes nodrošināšanai izsmidzināt aerosolu uz kukaiņu pārvietošanās ceļiem, slēpšanās vietām, sienu un logu plaisās. Apstrādāt virsmas no apm. 30 cm attāluma (apm. 5 sekundes uz katru metru). Pēc apstrādāšanas, telpas vēdināt 15 minūtes.

Uzmanību! Produktu nedrīkst izsmidzināt ne cilvēku, ne mājdzīvnieku virzienā. Glabāt atstatus no pārtikas produktiem, dzērieniem un dzīvnieku barības. Apstrādes laikā telpā nedrīkst atrasties pārtika, virtuves vai galda piederumi. Neizsmidzināt uz elektroierīcēm, kas atrodas zem sprieguma. Mājdzīvnieku akvarīji, terariji un būri uz apstrādes laiku ir jāaiznes citur vai jāapklāj. Uz apstrādes laiku ir jāaizver akvārija gaisa filtrs. Ražotājs neiesaka izmantot produktu telpās, kur ir mazi berni. Izmantot labi vedināmā vietā.

Mājaslapa: https://www.raid.com/en-us

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.

Nē, man vēl nav 18 gadi.

Iziet

Jā, man ir vismaz 18 gadi.

Ienākt