CALVADOS COQUEREL XO

Produkta veids Kalvadoss
Izcelsme Francija
Ražotājs Calvados Coquerel, 50600 Milly
Alkohola saturs 40%
Tilpums (L) 0,7/ 0,5

Produkta apraksts

Kalvadoss ir viens no populārākajiem Francijā ražotājiem stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem –  gatavots Normandijas reģionā, destilējot ābolu sidru.

Kalvadosa ģimenes darītava Domaine du Coquerel rada šo dzērienu jau kopš  1937.gada, ievērojot tradīcijas un izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Pašu spēkiem uzmana visus ražošanas procesus visās stadijās – sākot no ābolu audzēšanas, sulas spiešanas un tās pārvēršanas sidrā līdz tā destilācijai un produkta nogatavināšanai ozolkoka mucās.

Pirmais stūrakmens, lai radītu Coquerel kalvadosu ar tā unikālajām īpašībām, ir sabalansēts, četru dažādu veidu ābolu šķirņu sajaukums, radot sidru ar tam nepieciešamajām iezīmēm un kvalitātēm. Tad seko sidra destilācija, kas norisinās tradicionālos vara katlos. Kalvadoss tiek izturēts ozolkoka mucās, kas nodrošina visus vajadzīgos elementus tā pilnveidošanās procesam. Fināla loma pieder darītavas meistaram, dzēriena lietpratējam, kas kā īsts alķīmiķis ir radījis Coquerel Kalvadosa īpašo, neatkārtojamo sajaukumu, nodrošinot nemainīgu garšas kvalitāti un Coquerel stilu gadu no gada.

Calvados Coquerel XO ir dabīgs ābolu kalvadoss, no dažādu vecumu kalvadossa kupāžas, no kuriem visjaunākais ir izturēts 8 gadus savukārt vecākais – 15 gadus. Ieteicams baudīt starp ēdienreizēm vai kā didžestīvu.

Oficiālā mājaslapa: http://www.calvados-coquerel.com

JUMS IR JĀBŪT VISMAZ 18 GADUS VECAM, LAI APMEKLĒTU ŠO MĀJAS LAPU.

Nē, man vēl nav 18 gadi.

Iziet

Jā, man ir vismaz 18 gadi.

Ienākt