Hartwall Original Long Drink roof party

Piektdien, 16. jūnijā, kolorītais TV šovu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems atvēra savu māju durvis vietējām slavenībām un žurnālistiem, lai grila ballītē iepazītu kvalitatīvu alkoholisko kokteili no Somijas Hartwall Original Long Drink.

Hartwall Original Long Drink ir dzēriens ar īpašu vēsturi un revolucionārs alkoholisko kokteiļu pasaulē. Gatavojoties 1952. gada Helsinku Olimpiskajām spēlēm, restorāni un kafejnīcas saprata, ka var netikt galā ar aktīvu pilsētas viesu plūsmu. Tāpēc Hartwall nāca ar ierosinājumu – tā vietā, lai jauktu katru kokteili atsevišķi, pasniegt jau gatavu kokteili pudelē. Šobrīd kokteiļi pudelēs ir ierasta lieta – tas pateicoties Hartwall idejai sajaukt premium kvalitātes džinu ar greipfrūtu sulu.

Pasākuma laikā Hartwall Original Long Drink kļuva par vasaras simbolu, esot līdzās slavenībām un mediju pārstāvjiem. Pasākuma viesi gatavoja un baudīja grila ēdienus, grieza plates un laiski pavadīja laiku plašajā Mārtiņa Kapzema vasaras terasē. Starp pasākuma visiem tika manīti Betija M Sadauska, Zane Simsone, Jūlija Verbicka, Jūlija Rumjanceva, Agnese Rudzīte, Agnija Grigule, Viktorija Joniene, Karīna Zu, Sergejs Hatanzejskis, Jaroslav Barišņikovs, Rodions Šehovtsovs Dāvis D Sanke un citi.

Ballītē bija piedāvāta izklaide ar pievienoto vērtību – tika uzsākts ilgtermiņa mākslas projekts – izaicinājums, kura ietvaros tiks veidotas mākslas instalācijas no tukšām Hartwall Original Long Drink bundžām. Radošie cilvēki no dažādām sfērām, kas pirmie izveidos savu kompozīciju, nominēs citus šim izaicinājumam.