Ecusson & “Antistar”

Pasākums ar neierastu uzsaukumu ceturtdien, 25. maijā, norisinājās koncepta veikalā “BOLD”. Ballītes viesi tika aicināti šajā vakarā iztikt bez telefoniem.

Apģērbu zīmola “Antistar” kolekcijas prezentācija tika ieplānota kā radošs pārsteigums, kura mērķis ir stāties pretī samākslotībai, laika izniekošanai sociālajos tīklos un veicināt sava patiesā ”es” apzināšanos caur komfortablu apģērbu un labsajūtu, ko tas izraisa.

Pasākuma vadītājs Mārtiņš Kapzems aicināja baudīt mirkli un nolikt telefonus malā, atgādinot, ka patiesa vērtība ir būt šeit, tagad un kopā. Reāli cilvēki, reāla dzīve un labsajūta, ko sniedz veselīgs dzīvesveids – gan fiziskajā, gan garīgajā plaknē – tā ir zīmola filozofija. Pasākuma gaitā viesiem bija iespēja baudīt īsto Franču sidru Ecusson.

Starp pasākuma visiem bija modes blogeris un stilists Jaroslavs Barišņikovs, modes fotogrāfe Natālija Berezina, dizainere Julina Lopatina un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki. Aicinājumam baudīt mirkli pievērsās arī zīmola modeles – “Instagram” zvaigznes Laura Ziedone un Marija Larionova, kuras prezentēja klātesošajiem “Antistar” kolekcijas pērles.